درباره ما

سرزمین موج‌های آبی مشهد در دو مجموعه مجزا کنار هم در بلوار اندیشه مشهد احداث شده است. موج‌های آبی مشهد شامل یک ساختمان مجزا مخصوص آقایان و یک ساختمان دیگر مخصوص بانوان محترم است. هر یک از این مجتمع‌ها شامل تمام امکاناتی می‌شود که یک پارک آبی استاندارد و به‌روز برخوردار است. یک پارک آبی باید شامل رختکن، استخر موج و انواع سرسره‌های گوناگون آبی باشد تا به‌عنوان پارک آبی شناخته شود.

در ابتدا مجموعه موج‌های آبی مشهد اقدام به ساخت پارک آبی آقایان کرد و فقط میزبان میهمانان آقا بود. پس از چند ماه، تصمیم بر این شد که روزهای خاصی در هفته به بانوان محترم اختصاص داده شود. پس از چندین سال و احساس نیاز مبرم برای احداث یک پارک آبی جدید اختصاصی برای بانوان، شرکت سرزمین موج‌های آبی مشهد تصمیم گرفت ساخت پارک بانوان را در طرح توسعه خود بگنجاند. به همین دلیل اقدام به احداث پارکی جدید با امکانات به‌روز کرد تا امکان استفاده خانواده‌های محترم به‌صورت همزمان در دو پارک آبی مجزا آقایان و بانوان مهیا شود.

لازم به ذکر است که "سرزمین موج‌های آبی" به صورت انحصاری نام این شرکت بوده که متاسفانه برخی از پارک‌های آبی دیگر در ایران نام سرزمین موج‌های آبی را برای خود برگزیدند، درحالیکه تنها یک پارک آبی رسمی به نام سرزمین موج‌های آبی در ایران وجود دارد. به همین علت سرزمین موج‌های آبی در برخی مواقع به نام "سرزمین موج‌های آبی مشهد" یا به اختصار "موج‌های آبی مشهد" شناخته می‌شود.

امیدواریم در صورت مراجعه به سرزمین موج‌های آبی مشهد بتوانیم میزبان شایسته‌ای برای شما میهمانان گرامی در شهر مشهد باشیم.

سرزمین موج‌های آبی مشهد

اگر عاشق آب و هیجان هستید، نباید لذت یک روز پرهیجان و خاطره‌انگیز در سرزمین موج‌های آبی را از دست بدهید! سرزمین موج‌های آبی یکی از بهترین مراکز تفریحی و گردشگری ایران است. پذیرش هم‌زمان آقایان و بانوان در دو پارک مجزا در سرزمین موج‌های آبی نیز باعث شده تا تمام اعضای خانواده به‌طور همزمان از امکانات فوق‌العاده آن بهره‌مند شوند و یک روز پرهیجان و مفرح را تجربه کنند. مجتمع فرهنگی ورزشی سرزمین موج‌های آبی مشهد به دلیل تنوع بالای سرسره‌ها، یکی از کامل‌ترین و محبوب‌ترین پارک‌های آبی ایران نیز محسوب می‌شود.

این مجموعه با دارابودن بخش‌ها و بازی‌های گوناگون، متنوع و استاندارد، حس نشاط و شادابی را برای شما به ارمغان می‌آورد. دلتان سرسره‌های آهسته و لذت شنا و آب‌تنی می‌خواهد؟

عاشق سرعت هستید و می‌خواهید از ارتفاع زیاد سر بخورید؟

رودخانه خروشان دوست دارید؟ بزرگترین حمام سنتی و حمام ترکی در ایران را تجربه کرده‌اید؟

جکوزی سرد و گرم یا چاله فضایی دلتان می‌خواهد؟ سرزمین موج‌های آبی پاسخگوی همه این خواسته‌های شماست. سرزمین موج‌های آبی مشهد در سال ۱۳۸۶ افتتاح شده و حالا به مجموعه‌ای تبدیل شده که مثل یک شهر است؛ تجربه تیوب‌سواری روی موج‌ها، سقوط آزاد، سرسره تورنادو که می‌توان به‌صورت گروهی بر آن سوار شد. سرزمین موج‌های آبی با دو پارک آبی مجزا پذیرای میهمانان گرامی جهت استفاده همزمان آقایان و بانوان است.